Львівський туристичний форум – «Завтра вже сьогодні»

Віктор ПАВЛІВ, Голова ГО "Калуш Туристичний"
Голова ГО “Калуш Туристичний” Віктор ПАВЛІВ

19-20 жовтня у Львові в Палаці мистецтв, відбувся Львівський туристичний форум під гаслом – «Завтра вже сьогодні». Форум об’єднає міжнародну виставку-ярмарок Тур ЕКСПО та Всеукраїнський форум центрів туристичної інформації.

Мета події стати майданчиком для спілкування та обміну досвідом кращих представників індустрії гостинності, дискусій про інноваційні підходи на ринку, задаючи таким чином тренди в туристичній галузі.

У перший день відбулася стратегічна сесія «Futourism. Plan of action» (Туризм майбутнього. План дій) та сесія для готельєрів і представників туристичних міст «Просуваймо Ваш бізнес/дестинацію розумно», під час якої говорили про цифровий маркетинг, онлайн продажі, важливість збору і прикладні інструменти використання статистичних даних для формування маркетингової стратегії.

Наступний день розпочався з погляду в майбутнє галузі туризму з доцентом 20161019_115203Веллінгтонського університету «Вікторія» Ієном Єоменом та продовжили обговорення важливості застосування інновацій та новітніх технологій у діяльності туристично-інформаційних центрів, використання традиційних та інноваційних методів у роботі з відвідувачами ТІЦів, а також можливість пошуку компромісів для ефективної  роботи центрів.