Гастрономічний фестиваль бігусу у Калуші

Гастрономічний фестиваль бігусу у Калуші 2018

Другий рік поспіль у Калуші відбувся гастрономічний фестиваль бігусу, який ввійшов у ТОП-5 травневих фестивалів Прикарпаття. Захід приурочили 581-ій річниці від першої віднайденої писемної згадки про місто.

Головна ідея фестивалю — популяризація внутрішнього туризму та підвищення культури подорожі Україною, презентація туристичного потенціалу Калуша з урахуванням його специфіки, культури, особливостей, природного багатства та іншого надбання.

Фестиваль бігусу другий рік поспіль відбувся у рамках відзначення Дня міста. Цього разу взяти участь у фестивалі бігусу зголосилися 11 учасників.

Троє учасників були з Калуша, четверо — з Івано-Франківська, двоє з Коломиї та по одному з Долини і Тисмениці.

Цього року фестиваль перемістився за озеро у міському парку, де вперше була влаштована мала сцена, де калушан бавили автентичні колективи. Аматори виступали у безпосередній близькості до глядачів, тож, глядачі мали нагоду черпати енергетику та колорит виконавців.
Калуш. 27.05.2018 р.

У Калуші відбувся гастрономічний фестиваль бігусу. CiTiVi 2018

Другий рік поспіль у Калуші відбувся гастрономічний фестиваль бігусу, який ввійшов у ТОП-5 травневих фестивалів Прикарпаття. Захід прийрочили 581-ій річниці від першої віднайденої писемної згадки про місто. Калуш. 27.05.2018 р.(c) CiTiVi 2018

Опубліковано Фестиваль Бігусу Неділя, 3 червня 2018 р.