Караванінг туризм

Караванінг


Відчути себе частиною сучасного кочового племені можна, відправившись у подорож з допомогою так званого караванінгу. Для цього необхідно обзавестися будинком на колесах (своїм або прокатним) і приїхати до нас. Також окрім житлових причепів зручні умови вам забезпечать автокемпери – самохідні будинки на колесах. За комфортом вони нічим не поступаються караванам. Якщо ви людина, яка не любить сидіти на місці, хочете відпочити від міського шуму і пороху, але не хочете відказуватись від комфорту та необхідних зручностей, Ми покажемо вам самі надзвичайні куточки нашої природи ,які ви точно не забудете. Де в літко можна побачити сніг? В Калуші на Домбровському кар’єрі!

 Домбровський кар’єр

Домбровськє Море Калуш

На Калуш-Голинському родовищі добували різні типи калійних руд, з них найважливіші: каїнітова, лангбейнітова і сильвінітова. Складовими частинами цих руд також є такі мінерали: галіт, полїгаліт, ангідрит, кізерит, карналіт. Вперше біля Калуша «гіркі солі» були виявлені в травні 1804 року при поглибленні соляної шахти, з якої відбирали розсоли для випарювання кухонних солей. 1810 року «гірку сіль» знову знайдено на глибині 45 м при поглибленні ще однієї шахти. Після цього «гірку сіль» тут знаходять у 1822, 1826 та 1834 роках. Але австрійська влада не звертала на неї належної уваги. Лише 1854 року було встановлено, що «гірка сіль» — це каїніт. 1867 року було засноване акціонерне товариство «Ка1іbегgbаu u. Salinen Веtгіеbsgesellshaft» для експлуатації калійних солей у Калуші. Буваючи в Калуші, на кар’єрі чи хвостосховищі, виникає відчуття що це інша планета, реально якась аномальна місцевість. Цінність озера та прибережної території визначається естетичною привабливістю, атракційністю, наявністю мілководних ділянок і пляжів, позитивними рисами мікроклімату. Основу для чудового відпочинку дарує сама природа – густий ліс, спів різних видів птахів, краєвиди соляних гір, спуск дерев до самої води. На соляних горах потрібно зробити 2 оглядові майданчики, з одного боку від озера і з іншого, висотою 10 метрів, з яких буде видно все озеро, а за ним – праворуч Карпати, а ліворуч неосяжні простори – долина Дністра.

Річка Лімниця, що на території міста Калуш, бере свій початок на висоті 1150 м над рівнем моря з джерел у Горганах на північних схилах гори Буштул – в найбільш дикому і важкодоступному куточку Українських Карпат.

Довжина річки Лімниця становить 122 км, площа басейну – 1580 км2. Похил річки – 9,4 м/км.

Вода з Лімниці йде на водозабезпечення найближчих до неї населених пунктів, зокрема, м. Калуш, ставки використовуються для риборозведення. На річці споруджено водозабори і протиповеневі гідротехнічні споруди.

На річці розташовані місто Калуш і селище міського типу Перегінське.

Річка Лімниця є найчистішою річкою не тільки України, а і Європи.

Вода у річці Лімниця унікальної чистоти через те, що, як уже говорилося, Лімниця знаходиться у найбільш слабозаселеному та важкодоступному місці Карпат, до того ж тут немає промислових гігантів, береги на значних відстанях є не заселеними. Завдяки цьому в ній у великих кількостях водиться форель, щука, окунь та інші види риби.

Береги Лімниці покриті 80-літніми сосновими та дубовими лісами. У нижній течії річки розташований Галицький національний парк, який зберігає унікальні букові дерева. На території парку знаходяться карстові скелі та печери.

Якщо про Дністер говорять, що він наче поважний старий дід, який помалу котить свої води до Чорного моря, то про

Лімницю

Річка Лімниця

кажуть, що вона ніби молоденька норовиста дівчина, з невеличкими перекатами, поріжками та поворотами.

Подорож по Лімниці подарує знайомство з історичним і культурним спадком місцевого населення. А яку емоційну насолоду дарує споглядання краси навколишніх пейзажів…

[huge_it_videogallery id=”4″]

Калуш Домбровскє озеро курорт (Оновлюється)

На Калуш-Голинському родовищі добували різні типи калійних руд, з них найважливіші: каїнітова, лангбейнітова і сильвінітова. Складовими частинами цих руд також є такі мінерали: галіт, полїгаліт, ангідрит, кізерит, карналіт. Вперше біля Калуша «гіркі солі» були виявлені в травні 1804 року при поглибленні соляної шахти, з якої відбирали розсоли для випарювання кухонних солей. 1810 року «гірку сіль» […]

Posted in Активний туризм, Караванінг туризм, Новини, Сільський туризм | Tagged , , , , , , , , | 1 Comment

Соляне озеро пляж – Калуш

Щільність води дуже висока, плавати вміти необов’язково, вода триматеме Вас нагорі, птахи полюбляють це місце, тут затишно та комфортно…  

Posted in Активний туризм, Караванінг туризм, Новини, Сільський туризм | Tagged , , , , , , | Leave a comment

Річка Лімниця сьогодні (фото-відео)

Дивовижна краса і спокій – наша Лімниця.    

Posted in Активний туризм, Караванінг туризм, Новини, Сільський туризм | Tagged , , , | 1 Comment

Домбровський кар’єр заміри на радіаційний фон

Калуський кар’єр – цікавий витвір промисловості. Це в минулому потужне родовище калійно-магнієвих солей, зараз це величезне водосховище солончаку, затоплена система шахт із затопленим кратером. Величезна воронка, глибиною близько 200 м., –  конусоподібна спіраль, яка в глибині надр розгалужена мережею шахт, які проходять глибоко під землею під територією всього міста Калуша. Як саме побудована ця мережа, […]

Posted in Караванінг туризм, Новини | Коментарі Вимкнено до Домбровський кар’єр заміри на радіаційний фон

Річка Лімниця – найчистіша річка Європи (Відео)

Річка Лімниця – найчистіша річка Європи Верхів’я річки Лімниці напрямок Рожнятов-Перегінське-Осмолода цікавий,
 насамперед, для тих, хто планує піші тури у верхів’ї Лімниці.
Автомобілісти повинні враховувати, що вище Перегінського на
останніх 30 км дороги руйнівна дія важких лісовозів та періодичних 
повеней, як правило, випереджує темпи ремонтних робіт. Шосе 
закінчується в Осмолоді, в Закарпаття через хаотичні 
нагромадження Горган ведуть […]

Posted in Активний туризм, Караванінг туризм, Новини | Tagged , , , , , , , | 5 Comments

Залишити відповідь

Зайти з допомогою: