До уваги суб’єктів туристичної діяльності Калуша. Запрошуємо на Міжнародний туристичний салон «Україна»

З 5 по 7 жовтня 2016 року у м. Києві відбудеться 23-й Міжнародний туристичний салон «Україна». Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації організовує представлення туристичного потенціалу Івано-Франківщини на окремому стенді на спеціальній експозиції міст та регіонів України.

У роботі салону візьмуть участь понад 100 туристичних компаній, профільних асоціацій, готелів, транспортних агенцій, представництв з багатьох країн світу, зокрема: Болгарія, Домініканська Республіка, Індонезія, Індія, Італія, Куба, Китай, Палестина, Перу, Словаччина, Таїланд, Танзанія, Туреччина. Угорщина, Франція тощо.

За роки свого існування ця виставка стала платформою для виходу українських компаній на міжнародну арену, промоції туристичних можливостей України і налагодження співпраці між вітчизняними та іноземними компаніями. Особливу увагу слід звернути на те, що зазначений туристичний захід є ефективним інструментом популяризації областей та регіонів України, які щорічно беруть участь в експозиції.

Просимо інформувати щодо участі у виставці у разі зацікавлення до 09 вересня 2016 року,  управління економічного розвитку міста Калуської міської ради на електронну адресу: kalushtur@ukr.net. Контактний телефон відповідальної особи: (03472) 6-04-32, (050) 171-23-21 Віктор Павлів.