У Калуші випустили поштову листівку, присвячену калійному промислу міста. ФОТО

10 березня до Калуша прибули поштові листівки, які були придбані за кошти програми туристичного розвитку Калуша на 2017-2021 роки.

У коментарі «Вікнам» головний спеціаліст з туризму в управлінні економічного розвитку міста Віктор Павлів зазначив, що загальна кількість листівок 1000 штук. З обох сторін міститься текст  українською та англійською мовами. У тексті можна знайти короткі історичні відомості про розвиток солеваріння в Калуші.

Дизайн кольорових листівок розробив калуський художник Мирослав Гаталевич. На малюнку можна побачити частинку калуської шахти і промислову ратушу.

З іншого боку – фото калійного комбінату і коротка довідка українською та англійською мовами про розвиток солеваріння в Калуші.

Розповсюджуватимуть листівки безкоштовно в готелях. Також листівки даруватимуть делегаціям, які відвідують Калуш.

Нагадає Радіо КалушFM , що у 2018 році у Калуші була випущена перша поштова листівка, присвячена 210-річчю дзвоноливарні братів Фельчинських.

Презентуватимуть поштові листівки на туристичній виставці «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2020», яка відбуватиметься 4-5 квітня в Калуші на вул. Дзвонарська, 5 (виставкова зала).