У Калуші встановлено туристично-інформаційний стенд «Старе місто Калуш»

20161028_13054428 жовтня 2016 року у Калуші, на площі Героїв (навпроти будівлі Калуської РДА), встановили туристично-інформаційний стенд із описом центральної історичної частини  «Старе місто Калуш», адже звідси починається перший туристичний маршрут «Старе місто».

Велика подяка за це міському голові Ігорю Матвійчуку від мешканців міста, краєзнавців та істориків, які вірять, що Калуш може бути справді цікавим для туристів. Розвиток туристичної галузі сприяє збільшенню надходжень до бюджету, створенню нових робочих місць, розвитку інфраструктури, будівництву нових туристичних об’єктів, посиленню охорони та реконструкції існуючих історико-культурних пам’яток. У багатьох країнах світу туризм став важливим джерелом доходів бюджету, розбудова рекреаційно-туристичної галузі та посилення її впливу на економічний розвиток стали одним із пріоритетних напрямків розвитку світового господарства.

Виготовлення карти-схеми «Старе місто Калуш» було профінансовано Управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на комплексну регіональну цільову програму розвитку туризму в області на 2016-2020 роки на замовлення управління економічного розвитку міста Калуської міської ради, яке і забезпечило встановлення цього стенду.

Туристично-інформаційний стенд двомовний (українською та англійською), картою-схемою центральної частини міста і 25-ма об’єктами. Стенд розробив Головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Віктор Павлів на основі туристичного маршруту Старим містом, який розробили колишній директор музейно-виставкового комплексу Калуша Уляна Паньо і  в.о. директора Калуського осередку історико-просвітницького товариства ім. Василя Стуса «Меморіал» Богдан Яневич.

Наявність інформаційно-туристичного стенду – це свого роду повага до гостей міста, оскільки ми економимо їхній час, який би вони витратили на пошук і на розпитування.

З питань розвитку туризму у Калуші звертайтесь в Управління економічного розвитку міста (вул. Шевченка, 6, 2-й поверх), до Головного спеціаліста відділу розвитку підприємництва управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Віктора Павліва (03472) 6-52-88, (050) 171-23-21, kalushtur@ukr.net .

 

До теми:

  1. Екскурсія Старим Калушем: цікаво, але сумно. ФОТО
  2. Шлях туристам у центрі Калуша розчищають… сокирами
  3. 5 варіантів для калуських туристів