Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2019»

До уваги суб’єктів туристичної діяльності, виробників туристичного спорядження та навчальних закладів. Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2019».

Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2019» – це перша виставка, яка об’єднає у м. Калуші представників  сфери туризму всієї Івано-Франківської області, стане майданчиком для зустрічей представників регіональних і міжрегіональних туристичних організацій, закладів розміщення, оздоровлення, виробників туристичного спорядження тощо.

Основна мета виставки – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на ринку, популяризація туристичних можливостей Калуша та маловідомих об`єктів Прикарпаття і України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг та товарів, створення майданчику для проведення переговорів.

Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради запрошує до участі в туристичній виставці туристичні фірми, оздоровчі та санаторно-курортні комплекси, готелі та інші заклади розміщення, виробників туристичного спорядження, навчальні заклади та інвесторів.

Заявку на участь просимо надсилати до 28 лютого 2019 року 

Заявка: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTRuNBfxHQASVLKts-Ww5dUW39tF0uP2_o3Nb4ruTMEvLmTQ/viewform  

 Час проведення: 06 квітня 2019 року

Місце проведення: м. Калуш, вул. Дзвонарська, 5 (Виставкова зала), тел. для довідок: +38 (068) 311-67-49, e-mail: kalushtur@ukr.net