На території «Височанських дубів» встановили інформаційний щит. ФОТО

Калуські активісти Василь Фіцак, Олександр Коваль та Віктор Павлів встановили на території ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Височанські дуби» природо-охоронний інформаційний стенд, повідомляєКалуш ФМ“.

«Сьогодні разом з Олександр Коваль та Віктор Павлів встановили природо-охоронний інформаційний стенд на території ботанічної пам’ятки природи «Височанські дуби». Окрема подяка Микола Барченко директорові КП «Автодор» за виготовлення каркасу стенду, підприємцю А. Чумичкіну за надані матеріали», – йдеться у дописі Василя Фіцака.

Водночас активісти повідомляють, що у найближчий час планують встановити ще 3 природоохоронних знаки та промаркувати прогулянковий маршрут до «Височанських дубів».

Нагадаємо, що пам’ятка природи «Височанські дуби» займає площу 1,2 га. Тут ростуть шість старовікових дубів, яким близько 250 років.

Статус ботанічної пам’ятки присвоєно згідно з рішенням Калуської міської ради від 30.06.2016 року №335. А у червні 2018 року «Височанські дуби» включила до переліку ботанічних пам’яток природи місцевого значення й Івано-Франківська обласна рада.