На фестиваль бігусу у Калуші зголосилися вісім учасників.

На фестиваль бігусу у Калуші зголосилися вісім учасників — підприємці з Калуша, Івано-Франківська та — Калуське ВПТУ №7. Проте дармового бігусу не буде — його на фестивалі продаватимуть.

Як повідомляли «Вікна», автентичний та оригінальний кулінарний фестиваль відбудеться наступної неділі, 28 травня, у міському парку культури та відпочинку імені Івана Франка. Початок — о 16.30. Раніше йшлося, що Калуш запрошує ресторани і кафе до участі в єдиному в Україні гастрономічному фестивалі бігусу.

Сьогодні у міському парку імені Івана Франка у Калуші відбулася нарада щодо організації фестивалю. Як стало відомо, до участі у заході зголосилися вісім учасників: туристична фірма «Павлів і Ко», агенція пригод «Два Романа», спортивно-оздоровчий комплекс «Акваторія», ВПУ №7, громадське харчування «Гуцульська кухня», ТОВ «Калуш Бровар Дистрибюшен», пивоварня «Bartik beer», фірма «Cruzing burgers».

Фестиваль бігусу розташується позаду головної сцени у парку. Нині частина території ще не скошена, однак, запевнила учасників заходу директор парку Наталія Паламар, до святкування Дня міста траву покосять.

Учасники фестивалю мали зауваження до ліміту електропотужностей: обладнання, з їхніх слів, потребує, як мінімум, втричі більше потужності, ніж планувалося виділити для організації фестивалю. Організатори конкурсу пообіцяли це владнати.

Головний спеціаліст відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Віктор Павлів пояснив:

Минулого року у Калуші проводили свято бігусу, цього року вирішили зробити фестиваль. Страву кожного учасника конкурсу оцінюватиме конкурсна комісія, яка і визначить переможця.

Дармового бігусу не буде — шанувальники цієї страви зможуть її придбати під час проведення конкурсу.