Калуш презентуватиме оновлений туристичний довідник

24 січня 2020 року о 15:00 год. в центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка управління економічного розвитку міста Калуської міської ради презентуватиме оновлений туристичний довідник «Калуш Туристичний».

У довіднику зібрані дані про історичні споруди міста, визначні місця, події, культурно-розважальні та відпочинкові заклади, а також корисна довідкова інформація для гостей та туристів міста.

Туристичний довідник – це спроба надати мандрівникові якомога більше інформації про найвідоміші місця, визначні пам’ятки нашого міста, географію, історію, культуру, туризм, атракції, дозвілля, проживання та харчування. Він допоможе гостям та туристам знайти щось цікаве для себе, спланувати відпочинок і зробити перший крок у відкритті нашого міста.

Упорядник довідника — головний спеціаліст відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку міста Віктор Павлів .

Довідник містить 32 сторінки, а його тираж складає 1000 примірників і є безкоштовним.

Презентація відбудеться за адресою: м. Калуш, вул. Підвальна, 6 (Калуська центральна бібліотека ім.і Тараса Шевченка), тел.: +38 068-311-67-49. Подія у Facebook .

Отримати туристичний довідник можна в управлінні економічного розвитку міста (вул. Шевченка, 6, ІІ поверх, моб.: +38 (068) 311-67-49).