До уваги суб’єктів туристичної діяльності, виробників туристичного спорядження та навчальних закладів. Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2020»

Туристична виставка-ярмарок «КАЛУШ: ВЕСНА – ЛІТО 2020» – це друга виставка, яка об’єднає у м. Калуші представників  сфери туризму всієї Івано-Франківської області, стане майданчиком для зустрічей представників регіональних і міжрегіональних туристичних організацій, закладів розміщення, оздоровлення, виробників туристичного спорядження тощо.

 Основна мета виставки – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на ринку, популяризація туристичних можливостей Калуша та маловідомих об`єктів Прикарпаття і України, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг та товарів, створення майданчику для проведення переговорів.

Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради запрошує до участі в туристичній виставці туристичні фірми, оздоровчі та санаторно-курортні комплекси, готелі та інші заклади розміщення, виробників туристичного спорядження, навчальні заклади, ЗМІ та інвесторів.

Заявку на участь просимо надсилати до 29 лютого 2020 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfMAImfLyuVaZnVriLk7m0_G9I-hCK2B5siAyaT_95HfKJfhw/viewform

Час проведення: 4-5 квітня 2020 року

Місце проведення: м. Калуш, вул. Дзвонарська, 5 (Виставкова зала), тел. для довідок: +38 (068) 311-67-49 (Віктор Павлів), Е-mail: kalushtur@ukr.net