220 калуських школярів відвідали музей “нафтохіміків”

Щороку калуські школярі під час відпочинку у пришкільних таборах відвідують Народний музей історії та трудової слави ТОВ «Карпатнафтохім». І цей рік теж не став винятком. З початку червня музей відвідали вже 220 школярів.

Наразі музей уже відвідали сім груп дітей із Калуської ЗОШ №10-ліцей, одна група із ЗОШ №4 та по дві групи із ЗОШ №11 та ЗОШ №8, інформують “Вікна” з посиланням на Нафтохімік-Калуш.

Керівник музею Юрій Безуглий розповідає:

“Музей підприємства існує вже 45 років. Особливою популярністю в дітей він користується у літній період, коли школярі відпочивають у пришкільних таборах. Для них ми проводимо екскурсії, під час яких доступно розповідаємо про розвиток нашого підприємства та промислового виробництва в Калуші загалом. На жаль, дуже мало дітей знають цю історію, тому сподіваємося, що такі екскурсії  допоможуть нашим діткам збагатитися цими знаннями. Адже, як відомо, хто не знає минулого, той не має майбутнього.”

А працівник музею Володимир Гудзоватий зазначає:

“Здебільшого на екскурсії приходять учні 5-7 класів, але бувають і молодші. Проводити екскурсії для школярів заплановано до 25 червня. Але ми завжди готові прийняти дорослих відвідувачів, а їх у нас також достатньо. Приміром, у травні наш музей відвідало 198 осіб, а у квітні – 185 осіб. Приємно, що серед відвідувачів є не лише калушани, а й гості з Молдови, Росії, країн Прибалтики.”

Музей працює в усі дні, крім понеділка. Екскурсії здійснюється за попередньою домовленістю.